REZERVASYON
444 0 280

Aileler

Aileye özel konseptleriyle; Ege’nin çok özel cennetlerinde konumlu bulunan Club & Hotel Letoonia, Fethiye hayat tarzları “rafine” ve “iyi yaşam” üzerine kurulu ailelerin sürekli tercihi olmaya devam ediyor. Misafir sadakati yüksek bir marka olan Club & Hotel Letoonia, hem ebeveynlerin hem de çocukların tatillerini özgürce geçirebilecekleri ailelere özel “Ultra Her şey Dahil” konseptinde hizmet sunuyor.

Oda Tipleri

 

Club & Hotel Letoonia'ya özgü, Türk mimarisinin özelliklerini taşıyan, ağaç oyma tavan süslemeleri ile kaplı, özenle dekore edilmiş  standart  bungalov odalar, otel odaları ve bağlantılı odalarımızla, ailelerin rahat ve konforlu konaklamasına olanak sağlıyor.

 

Hizmetler

 

Letoonia’da çocuklu aileler için, su kaydırakları, bebek yatağı, bebek sandalyesi, Mini Club, oyun alanı, kaydıraklı çocuk havuzu, çocuk animasyonu, Mini Disco, ücretli bebek bakıcısı, oyun merkezi, çocuk mönüsü hizmeti veriliyor.

 

Aktiviteler

 

Letoonia’da tüm aileniz için sayısız etkinlikler mevcut. Tercihinize göre gün boyu süren aktivitelerden yararlanabilir, açık hava amfitiyatromuzdaki muhteşem gece showlarının tadını çıkarabilirsiniz.

Teşekkürler! İsteğiniz başarıyla alındı!
Bir sorun oluştu! Lütfen geçerli bir email adresi girin!