REZERVASYON
444 0 280

Çocuklar

Club & Hotel Letoonia’da bulunan Çocuk Kulübü’nde her şey, minik misafirlerimizin pedagojik eğitimi olan uzman çalışanlarımız eşliğinde güvenli, eğlenceli ve öğretici bir tatil geçirmeleri için düşünüldü. Çocuk Kulübü’nde çocuklarınız farklı kültürlerden arkadaşlarıyla geliştirici oyunlar oynarken siz de huzur içerisinde kendinize daha fazla vakit ayırarak tatilinizin keyfini çıkartın.

Mini Club

 

4-7 yaş  arasındaki misafirlerimiz için "Mini Club", 8-12 yaş arasındaki misafirlerimiz için "Maxi Club" ve 13-17 yaş arasındaki misafirlerimiz için "Teenager Club"

Tasarlanan oyun alanları, animasyon ekibimizin gün içerisinde özel olarak hazırladığı animasyonlar ve öğretici oyunlarla Club & Hotel Letoonia, çocuklarınız için tatilden daha fazlasını sunuyor.

Mini Disco

 

Akşam şovlarımız öncesinde minik misafirlerimiz animasyon ekibimiz eşliğinde mini diskomuzda eğlenirken, siz de çocuğunuzun mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Bebek Bakımı

 

Club & Hotel Letoonia / Fethiye 'de siz zengin aktivite seçeneklerinin tadını çıkartırken, bebeğinizi gönül rahatlığı ile özel eğitimli bebek bakıcılarımıza emanet edebilirsiniz.

 

 

 

 

Teşekkürler! İsteğiniz başarıyla alındı!
Bir sorun oluştu! Lütfen geçerli bir email adresi girin!