REZERVASYON
444 0 280
CEO'dan Mesaj

CEO'dan Mesaj

Letoonia olarak 1989 dan itibaren Türkiye Turizm Sektörünün önde gelen markalarından biri olduk.

Temel politikamız; yüksek kalitede süreklilik, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile destinasyonlarımızın ve ülke turizminin tanıtım ve gelişimine katkıda bulunarak uluslararası pazarlarda prestijimizi sağlamlaştırmak olmuştur.

Otelciliğe ilk olarak 1989 yılında Fethiye Paçarız Burnu Mevkii’ndeki 165.000m2’lik 3 özel koya sahip yemyeşil bir yarımada üzerine kurulu olan Club & Hotel Letoonia Fethiye ile başladık.

Fethiye’deki başarımızı, 1997 yılında bölgenin ilk 5 yıldızlı tesislerinden biri olan “Letoonia Golf Resort Belek”i açarak Belek’e taşıdık.

Her iki bölgede toplam 3.000 yatak kapasitemizle başta İngiltere, Almanya, Fransa ve Rusya olmak üzere pek çok ülkeden gelen misafirlerimizi kusursuz bir misafirperverlik ile “Ultra Herşey Dahil” konseptinde ağırlamaktayız.

Letoonia Resorts olarak çağın getirdiği yeniliklere sürekli ve hızlı bir şekilde uyum sağlayıp misafirlerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya ve tüm bunları gerçekleştirirken de sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Cihat GAZEL
Letoonia Resorts
Yönetim Kurulu Başkanı

Teşekkürler! İsteğiniz başarıyla alındı!
Bir sorun oluştu! Lütfen geçerli bir email adresi girin!