REZERVASYON
444 0 280
Aktiviteler

Wellness & Spa

Club & Hotel Letoonia’nın SPA&Wellness Merkezleri’nde bedensel, zihinsel, ruhsal bir bütün olarak zinde ve daha iyi hissetmenizi sağlayacak özel uygulamalar ya da paket terapilerimizle sizi, kendinizi yenilemeye davet ediyoruz. İhtiyacınız olan pozitif enerjiyi veren masajlar ve Asya terapileri, suyun iyileştirici gücünü kullanan Thalasso uygulamaları, Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Kuaför ve Güzellik Salonuyla Letoonia SPA&Wellness Merkezleri’nde kendinizi baştan yaratabileceğiniz her şey eksiksiz.

SPA & Wellness Merkezleri

Club & Hotel Letoonia’nın SPA & Wellness Merkezleri’nde bedensel, zihinsel, ruhsal bir bütün olarak zinde ve daha iyi hissetmenizi sağlayacak özel uygulamalar ya da paket terapilerimizle sizi, kendinizi yenilemeye davet ediyoruz.

Enerji veren masajlar

İhtiyacınız olan pozitif enerjiyi veren masajlar ve Asya terapileri, suyun iyileştirici gücünü kullanan Thalasso uygulamaları, Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Kuaför ve Güzellik Salonuyla Letoonia SPA&Wellness Merkezleri’nde kendinizi baştan yaratabileceğiniz her şey eksiksiz.

Teşekkürler! İsteğiniz başarıyla alındı!
Bir sorun oluştu! Lütfen geçerli bir email adresi girin!